Привітання з отриманням дипломів “магістра”

Вітаємо випускників спеціальності 281 "Публічне управління та адміністрування" кафедри управління та адміністрування КЗВО "Вінницька академія безперервної освіти" з успішним завершенням навчання та отримання диплома «магістра»!

У 2021 році диплом магістра з публічного управління та адміністрування отримали 125 студента.Програма за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» спрямована на формування нового покоління управлінців для вирішення стратегічних завдань у сучасному конкурентному середовищі в державному та корпоративному секторах, зокрема у сферах: державного управління; місцевого самоврядування; громадських об’єднань; міжнародних неурядових організацій; некомерційних організацій; державних та громадських фондів.


Джерело: https://vinrada.gov.ua/116-magistriv-stali-vipusknikami-vinnickoi-akademii-neperervnoi-osviti.htm

Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому. Ви – майбутнє нашої країни, люди, від яких залежить, якою стане наша держава. Бажаємо вам оптимізму, натхнення, наполегливості, кар’єрних здобутків, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів. Щедрої долі, вірних друзів, наснаги та невичерпної енергії! Нехай Вам щастить у нових звершеннях!

З найщирішими побажаннями 

викладачі та співробітники 

кафедри управління та адміністрування

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Чи може вчитель піти у відпустку отак посеред навчального року

Положення про батьківські збори