Режим роботи персоналу кафедри управління та адміністрування КЗВО «Вінницька академія безперервної освіти» у зв’язку із введенням воєнного стану (плани, звіти викладачів кафедри).

Враховуючи положення постанови Кабінету Міністрів України № 221 від 07 березня 2022 року «Деякі питання оплати праці працівників державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, що фінансуються або дотуються з бюджету, в умовах воєнного стану» та відповідно до Закону України «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» (від 24.02.2022 № 2102- ІХ), відповідно до наказу ректора«Про режим роботи персоналу академії у зв’язку із введенням воєнного стану»(від за № ) , встановлено режим роботи персоналу кафедри управління та адміністрування КЗВО «Вінницька академія безперервної освіти» у зв’язку із введенням воєнного стану.

План роботи кафедри ПУА на час війни

Методичні рекомендації викладачів кафедри: 

Халецька А.А. Методичні рекомендації для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування «Цифрові компетентності в умовах нових викликів»

Василенко Н.В., Жарая С.Б., Києнко-Романюк Л.А., Кухарчук П.М., Лукова М.Д., Мазур Г.Ф., Пойда С.А., Радиш Я.Ф. Науково-методичне коло викладачів кафедри ПУА в умовах війни: навчально-практичний порадник. КЗВО «ВАБО», березень 2022. 26 с.

Рекомендації проф. Жарої С.Б. Що потрібно знати українським жінкам з дітьми, які пересуваються Німеччиною

Плани роботи кафедри:

План роботи кафедри ПУА за 14-18.03.22

План роботи кафедри ПУА за 21-25.03.22

План роботи кафедри ПУА  28-01.04.22

План роботи кафедри ПУА з 04-08.04.22

План роботи кафедри ПУА з 11-15.04.22Звіти та плани роботи викладачів кафедри:


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Чи може вчитель піти у відпустку отак посеред навчального року

Абітурієнту

II ФОРУМ НОВОЇ ОСВІТИ. Коли дорослі і діти говорять на рівних