05.02.2016 р. в школі № 29 м. Києва відбувся захід

05.02.2016 р. в школі № 29 м. Києва відбувся захід, який мав на меті розробку стратегії розвитку закладу. У цьому заході приймали участь не тільки вчителі школи, а й учні та їхні батьки, представники небайдужої громади, депутатів, Ради батьків м. Києва. Учасники семінару працювали в творчих групах, яким були поставлені певні завдання, що дозволили кожному висловити свою думку, власні ідеї щодо розвитку школи. Усі з ентузіазмом поринули в роботу, аналізуючи реальний стан сьогодення, мріючи про краще майбутнє, узагальнюючи можливості. Учасники працювали злагоджено, натхненно, креативно, з піднесеним настроєм, отримали велику кількість задоволення від взаєморозуміння один одного.
Для того, щоб добитися успіху в будь-якій справі, необхідно мати стратегію. Стратегія школи визначає пріоритети, місію і головні завдання навчального закладу, а також шляхи їх досягнення. Як зазначав Генрі Кіссінджер: «Якщо Ви не знаєте мети свого шляху, жодна дорога вас нікуди не приведе». Створення власної стратегії неможливе без усвідомлення мети розвитку школи, способів її досягнення, в обов’язковому і швидкому реагуванні на зміни, що відбуваються в зовнішньому і внутрішньому середовищі, у формуванні шляхів реалізації поставлених завдань. Стратегічне мислення передбачає вивчення потреб усіх учасників навчально-виховного процесу, відкриття нових можливостей для закладу, створення сприятливих умов діяльності, а також уміння бачити в довгостроковій перспективі труднощі, що можуть виникнути на її шляху в майбутньому. Дякуємо всім небайдужим до долі 29 школи за витрачений час, плідну роботу та продукування цікавих і неординарних ідей. Окрема подяка нашому чарівному тренеру Наталії Чуприній, яка допомогла зробити все на найвищому рівні.
Віримо, що кожен учасник зробив висновок: "Під лежачий камінь вода не тече!". Тільки працюючи на позитивний розвиток нашої школи разом, ми можемо стати успішними!

Деталi: https://www.facebook.com/school29kyiv/?pnref=story

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Чи може вчитель піти у відпустку отак посеред навчального року

Абітурієнту

II ФОРУМ НОВОЇ ОСВІТИ. Коли дорослі і діти говорять на рівних