Вчителям пропонують провести у школі урок про корупцію. Сценарій і відео для нього вже є

До міжнародного дня боротьби з корупцією на проекті EdEra з’явилися матеріали для проведення інтерактивного уроку на тему антикорупції.
На сайті розміщено план-конспект “антикорупційного” уроку, супроводжуючу презентацію, відеоматеріали та електронний посібник для вчителя.
В сценарії надано “рамку” уроку, проте наголошується, що “цей план – орієнтовний”.
“Це, скоріше, підбірка, комплект методичних матеріалів та рекомендацій, “методичний конструктор”, з елементів якого кожен учитель, орієнтуючись на власні можливості, особливості конкретного класу, рівень сформованості правових знань у дітей, може побудувати свій власний урок”, – додає Міністерство освіти і науки.
Серед матеріалів також надано робочий аркуш для учнів, який вони зможуть використовувати, щоб записати нову для себе інформацію після перегляду відеоматеріалів, розповіді вчителя та класного обговорення.
В рамках уроку діти зможуть розглянути декілька інтерактивних прикладів, що краще пояснять явище корупції та переглянуть додаткові відеоматеріали, аби учні зрозуміли вплив корупції на добробут кожної людини та на країну в цілому.
Як зазначає EdEra, провести урок у своїй школі зможе вчитель правознавства або історії, попередньо ознайомившись з матеріалами, запропонованими в рамках проекту “Антикорупційний урок”.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Чи може вчитель піти у відпустку отак посеред навчального року

Положення про батьківські збори

Привітання з отриманням дипломів “магістра”