Апробаційний єдиний державний кваліфікаційний іспит зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування»

На виконання п. 7 спільного наказу Міністерства освіти і науки України та Національного агентства України з питань державної служби від 24.03.2021 р. № 368/51-21 «Про забезпечення методичних та організаційних питань проведення єдиного державного кваліфікаційного іспиту зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» галузі знань 28 «Публічне управління та адміністрування» із змінами (спільний наказ МОН та НАДС від 01.12.2021р. № 1294/184-21 «Про внесення змін до спільного наказу Міністерства освіти і науки Українита Національного агентства України з питань державної служби від 24.03.2021 р. № 368/51-21») 14 грудня 2021 року на базі КЗВО "Вінницька академія безперервної освіти" відбулося апробаційне проведення ЄДКІ зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування».


14 грудня 2021 року магістри другого року навчання за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» склали апробаційний єдиний державний кваліфікаційний іспит у 35 містах України, в тому числі і у місті Вінниці

На комп’ютерне тестування виділено 180 хвилин, упродовж яких магістри відповідатимуть на 150 запитань. В аудиторії будуть присутні технічний співробітник закладу, медичний працівник і проктор, головним завданням якого є контроль проведення ЄДКІ. Спостерігачі від МОН також матимуть право відвідувати іспит.

Із програмою ЄДКІ зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» на другому (магістерському) рівні вищої освіти, що була розроблена представниками закладів вищої освіти, МОН та НАДС, можна ознайомитись тут, а ознайомитися із зразками тестових запитань – тут.

Що варто знати про ЄДКІ?
Формат іспиту – комп’ютерне тестування.
В аудиторії обов’язково присутні – проктор, технічний співробітник закладу освіти.
В аудиторії можуть бути присутні – медпрацівник (за потреби).
Аудиторію має право відвідати – спостерігач від МОН або НАДС.
Вхід до аудиторії заборонено – стороннім особам (у тому числі представникам закладу освіти, що не беруть участі у процедурі).
Умови проведення – суворе дотримання протиепідемічних вимог.
Вимоги до персоналу – наявність сертифікату вакцинації від COVID-19.
УВАГА! Під час ЄДКІ ведеться відеофіксація.

ЄДКІ У ЦИФРАХ
Учасники ЄДКІ – 101 заклад освіти із 35 міст України
Одночасно пройдуть іспит – 6621 здобувач освіти
Тривалість іспиту – 180 хвилин на тестування
Обсяг завдань – 150 питань (чотири варіанти – одна правильна відповідь)
Аналіз результатів та їх оприлюднення – грудень 2021 р.- березень 2022 р.

ТАЙМ-МЕНЕДЖМЕНТ ЄДКІ

14 грудня 2021 року в день проведення ЄДКІ:
8.30-9.00 – прибуття проктора у аудиторію ЗВО, перевірка відповідності технічних умов.
9.00-9.15 – ідентифікація здобувачів.
9.30-9.55 – інструктаж здобувачів, авторизація у системі.
9.55-10.00 – початок іспиту.
10.00-13.00 – проходження комп’ютерного тестування.
13.00-13.30 – заповнення звітної документації. Завершення іспиту.

ХТО Є ПЕРСОНАЛОМ ЄДКІ

Проктор (інструктор) – особа, яка досконало знає процедуру проведення іспиту, володіє достатнім рівнем розуміння роботи електронної системи заміру знань. Проктор має досвід роботи з персоналом закладу освіти і здобувачами освіти, вміє вирішувати штатні технічні проблеми, пов’язані із системою і процедурою проведення іспиту.
Головне завдання проктора ‒ забезпечення проведення іспиту у закладах освіти згідно з визначеною процедурою, організація спостереження і контролю за проведенням іспиту у закладі освіти;
дотримання графіка проведення іспиту;
ведення протоколів і звітності;
вирішення позаштатних ситуацій під час іспиту;
координація роботи здобувачів освіти в аудиторії;
вжиття заходів щодо запобігання конфліктним ситуаціям між персоналом і здобувачами освіти.

Відповідальна особа від закладу освіти – представник закладу освіти, який забезпечує організацію проведення іспиту закладом освіти (надає інформацію про аудиторний фонд, уточнює списки здобувачів освіти, інформує здобувачів освіти про час і місце проходження іспиту). Обов’язки можуть бути покладені на декількох представників закладу освіти (за потреби).

Технічний співробітник від закладу освіти – представник закладу освіти, який забезпечує технічну організацію і проведення іспиту (налаштовує систему відеоспостереження, вирішує супутні технічні завдання в аудиторіях для проходження іспиту). Кількість технічних співробітників під час іспиту повинна відповідати кількості задіяних аудиторій.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Чи може вчитель піти у відпустку отак посеред навчального року

Абітурієнту

II ФОРУМ НОВОЇ ОСВІТИ. Коли дорослі і діти говорять на рівних