Магістр

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ВИЩОЇ ОСВІТИ
«ВІННИЦЬКА АКАДЕМІЯ БЕЗПЕРЕРВНОЇ ОСВІТИ»
Кафедра Управління та адміністрування

Запрошує на навчання до магістратури за спеціальністю
«ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ»

МИ ПРОПОНУЄМО ЯКІСНУ ПІДГОТОВКУ, ЩО ДОЗВОЛИТЬ ВАМ:
·займати управлінські посади;
·впливати на суспільні процеси;
·володіти європейською освітою та іноземною мовою на високому рівні.

Навчальний процес магістрської програми: «Публічне управління та адміністрування» забезпечують доктори та кандидати наук, зокрема з державного управління, а також практики публічного управління та адміністрування кафедри управління та адміністрування.

Після закінчення навчання видається диплом державного зразка, що дає право на професійну діяльність відповідно до отриманої кваліфікації.

МАГІСТР «ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ»

Спеціалізація: магістр з публічного управління
Форма навчання: денна, заочна
Оплата: за кошти фізичних та юридичних осіб
Ліцензійний обсяг: 240 осіб

студентам при потребі надається гуртожиток

ЧОМУ МИ ВІДКРИЛИ САМЕ ЦЮ ПРОГРАМУ?

Магістратура «Публічне управління та адміністрування» готує управлінську еліту за європейськими стандартами на принципах «Good Governance» – доброго «належного» врядування.

Ми ставимо перед собою завдання – забезпечувати регіональний публічний сектор висококваліфікованими спеціалістами загально-державного та міжнародного рівня; нове покоління управлінців, які мають глибокі знання, уміють системно та інноваційно мислити, приймати ефективні рішення, керуватися принципами гуманності та ставати на захист суспільних інтересів.

Разом з цим слухачі магістрської програми отримують якісну професійну підготовку, практику, що дає їм змогу не просто орієнтуватися у соціально-економічних процесах, а й грамотно впливати на життя територіальних громад у межах своїх компетенцій.

ЧОМУ ДИПЛОМ МАГІСТРА З ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ КРАЩЕ ОТРИМАТИ САМЕ У НАС?

КЗВО «Вінницька академія безперервної освіти», що більше 75 років на ринку освітніх послуг, відкрив цю програму на базі ОКР "Бакалавр", "Спеціаліст" та "Магістр" зробив її доступною абсолютно для всіх (без обов’язкового направлення з органів державного управління та місцевого самоврядування).

Студенти магістратури мають змогу спілкуватися з відомими політологами та державними службовцями, відвідувати конференції та відкриті лекції з публічного управління, проходити практику в органах державного управління та місцевого самоврядування відповідно до своїх схильностей та професійної спрямованості.

Студенти поглиблено вивчають іноземну мову, беруть активну участь у тренінгах та інших інтерактивних заняттях, що значно підвищує їх конкурентоспроможність на ринку праці.

ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

Випускники магістратури працюють в органах державного управління та місцевого самовря-дування, громадських організаціях, міжнародних фондах тощо.

Навчання у магістратурі буде корисне тим, хто хоче побудувати успішну політичну кар’єру або отримати системні знання у сфері публічного управління, бізнесу.

УМОВИ ВСТУПУ

Для участі в конкурсі та відборі на навчання у КЗВО «Вінницька академія безперервної освіти" за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» приймаються: випускники ВНЗ з дипломом бакалавра, спеціаліста, магістра.

НАШІ КОНТАКТИ

Сайт КЗВО «ВАБО»: http://academia.vinnica.ua/
Блог кафедри: http://metodokaf.blogspot.com/
Адреса: вул.Грушевського, 13, м.Вінниця, 21050
Тел. (0432) 55-65-68
Моб. (097) 890-51-76,
Ел. адреса kafedraya@gmail.com

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Чи може вчитель піти у відпустку отак посеред навчального року

Положення про батьківські збори

Привітання з отриманням дипломів “магістра”