Науково-практичні заходи

 2023 рік

VІІІ Регіональна науково-практична конференція «Публічне управління та адміністрування в умовах нових викликів в інформаційно-комунікаційному просторі» (з міжнародною участю)

Публічне управління та адміністрування в умовах нових викликів в інформаційно-комунікаційному просторі / Науковий вісник КЗВО «Вінницька академія безперервної освіти» [За науковою редакцією Василенко Н. В. ] // Збірник матеріалів VІІІ – Регіональної науково-практичної конференції з міжнародною участю. – Вінниця: ТОВ «Віндрук», 2023. – Випуск №1(34). – 400 с.
2022 рік

VІІ Регіональна науково-практична конференція «Публічне управління та адміністрування в умовах нових викликів в інформаційно-комунікаційному просторі» (з міжнародною участю)


Публічне управління та адміністрування в умовах нових викликів в інформаційно-комунікаційному просторі / Науковий вісник КЗВО «Вінницька академія безперервної освіти» [За науковою редакцією Василенко Н. В. ] // Збірник матеріалів VІІ – Регіональної науково-практичної конференції за міжнародною участю. – Вінниця: ТОВ «Віндрук», 2022. – Випуск №1 (33). – 334 с.2021 рік

VІ Регіональна науково-практична конференція «Публічне управління та адміністрування в умовах нових викликів в інформаційно-комунікаційному просторі» (з міжнародною участю)
Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Чи може вчитель піти у відпустку отак посеред навчального року

Положення про батьківські збори

Привітання з отриманням дипломів “магістра”