Грошова винагорода педагогічним працівникам: коли надається

Запитання Коли в навчальному закладі виплачується грошова винагорода педагогічним працівникам? Відповідь Виплату грошової винагороди педагогічним працівникам гарантує частина перша статті 57 Закону України «Про освіту» від 23.05.1991 № 1060-XII. Там і знаходимо умови для такої виплати: сумлінна праця; зразкове виконання службових обов’язків. Грошова винагорода педагогічним працівникам виплачується щорічно в розмірі до одного посадового окладу (ставки заробітної плати).
Будь-яке використання матеріалів можливе лише за наявності гіперпосилання.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Чи може вчитель піти у відпустку отак посеред навчального року

Абітурієнту

II ФОРУМ НОВОЇ ОСВІТИ. Коли дорослі і діти говорять на рівних